Absolwenci 1967-1969 PDF Drukuj E-mail

Rok matury: 1967

Rok matury: 1968

Rok matury: 1969

Okres trwania nauki

1963-1967

Okres trwania nauki

1964-1968

Okres trwania nauki

1965-1

1.  Adryjaczyk Teodor

2.  Andrzejewska Urszula

3.  Bagrowisk Janusz

4. Beksiski Jan

5. Benedykciska Barbara

6. Berliska Danuta

7. Baszczyk Teresa

8. Brzeziska Henryka

9. Brzeziska Lucyna

10. Bojakowska Romana

11. Czenin Teresa

12. Czynikowski Zbigniew

13. Drewnowicz Wiesawa

14. Dziuk Barbara

15. Gabrysiak Krystyna

16. Gadowska Salomea

17. Gadkowska Wiesawa

18. Gabler Teresa

19. Galiski Edward

20. Gaata Danuta

21. Gówczyska Maria

22. Hoysz Zdobysaw

23. Jasiski Ryszard

24. Joachimiak Genowefa

25. Jówiak Anna

26. Jówiak Marianna

27. Jówiak Renata

28. Jówicka Halina

29. Kaczorowska Zenobia

30. Kierzkowski Józef

31. Korpusiski Karol

32. Lewandowska Teresa

33. Lewandowski Jan

34. Malanka Henryk

35. Mazurkiewicz Maria

36. Michalska Wanda

37. Mikoajczyk Maria

38. Misiak Jadwiga

39. Modrzak  Bogdan

40. Muchowicz Krystyna

41. Nowakowska Honorata

42. Pawlak Marianna

43. Pietrzak Maria

44. Poszaj Danuta

45. Rakoca Maria

46. Rakociska Maria

47. Rembelska Anna

48. Reniecki Piotr

49. Rosiski Antoni

50. Rutkowska Halina

51. Seczyk Wiesaw

52. Skoczylas Jan

53. Sowiska Wanda

54. Staliski Zbigniew

55. Stawicka Teresa

56. Sudomir Ryszard

57. Szulc Elbieta

58. Szymaska Wiesawa

59. Weber Barbara

60. Wojciechowski Józef

61. Wojtczak Anna

62. Zieliski Remigiusz

63. Zwierzchowski  Piotr

64. akowiecki Józef

65. onowski Bogdan

1. Babiska Maria

2. Bikowska Krystyna

3. Blaszka Bogumi

4. Baszczyk Anna

5. Baszczyk Barbara

6. Bojakowska Jadwiga

7. Borkowska Barbara

8. Bronikowska Teresa

9. Brudzyska Serafina

10. Bujalski Jan

11.Chmielewski Maksymilian

12. Czapiski Andrzej

13. Dbrowski Zbigniew

14. Dybowska Halina

15. Dyjeta Wanda

16. Florczak Jan

17. Gdaski Zdzisaw

18. Gembicki Benedykt

19. Giergielewicz Elbieta

20. Gliszczyski Józef

21. Guchowska Krystyna

22. Grzeak Jadwiga

23. Hempel Marian

24. Jabczyska Grayna

25. Jankowska Teresa

26. Jarbska Stefania

27. Kacprzyk Maria

28. Kaniewska Krystyna

29. Kaniewski Jan

30. Kostuniak Teresa

31. Kozowska Urszula

32. Kozowicz Stanisaw

33. Kwiatkowska Zofia

34. Kubiak Julianna

35. Kurowska Barbara

36. Lewandowska Barbara

37. Loba Jadwiga

38. Malanka Ireneusz

39. Nieznaska Jadwiga

40. Piekowska Marianna

41. Pietruszewska Teresa

42. Pócienniczak Jan

43. Rudziska Wanda

44. Rudziski Józef

45. Rutkowski Wodzimierz

46. Staliska Teresa

47. Staczak Zdzisawa

48. Stawicka Maria

49. Stawicka Marianna

50. Stawicki Andrzej

51. Stanisawska Teresa

52. Szymaska Maria

53. Szymczak Jadwiga

54. Twardowska Józefa

55. Wasiela Henryka

56. Wdoowski Zbigniew

57. Witkowski Eugeniusz

58. Woniak Andrzej

59. Woniak Barbara

60. Zasada Halina

61. Zawalska Wiesawa

62. Zimlicka Danuta

63. Zimna Teresa

1. Afeltowicz Elbieta

2. Baranowska Barbara

3. Blaszka Maria

4. Baszczyk Jadwiga

5. Bojakowska Elbieta

6. Brodecka Alina

7. Chojnacka Irena

8. Cichocki Ryszard

9. Czenin Magorzata

10. Delewski Ryszard

11. Demianik Janina

12. Domalski Stanisaw

13. Dwornikowski Barbara

14. Gatkowski Edward

15. Gawowski Jerzy

16. Gliszczyski Benedykt

17. Gralik Kazimierz

18. Gutowska Janina

19. Jasiska Anna

20. Jaskólski Wiktor

21. Kaniewska Teresa

22. Kulpa Wodzimierz

23. Lewandowska Jadwiga

24. Lewandowski Kazimierz

25. ukaszewska Teresa

26. Majewska Irena

27. Markowska Anna

28. Marciniak Danuta

29. Masys Elbieta

30. Miakowska Bogumia

31. Michalak Grayna

32. Nowicka Ewa

33. Obielecka Józefa

34. Olak Helena

35. Oracz Wanda

36. Orzelski Wojciech

37. Paasz Elbieta

38. Paszyska Teresa

39. Pietrzak Henryk

40. Pikowska Maria

41. Piwowarek Krystyna

42. Plskowska Bogusawa

43. Puanecka Wanda

44. Radziszewski Jerzy

45. Rakociski Piotr

46. Rybska Elbieta

47. Rydecka Krystyna

48. Ryniec Marianna

49. Ryniec Jadwiga

50. Sarnowska Halina

51. Seklecka Wiesawa

52. Skibiski Jan

53. Skoniecka Janina

54. Strzelecki Jerzy

55. Szymczak Maria

56. Taczaa Wodzimierz

57. Tomczak Anna

58. Tomczak Jadwiga

59. Tomicka Alina

60. Twardowska Krystyna

61. Walasek Krystyna

62. Wasiela Boena

63. Wieczorek Krzysztof

64. Winiewski Krzysztof

65. Wnukowski Stefan

66. Wojciechowska Anna

67. Zawalska Krystyna

68. Zbonikowski Józef

69. Zimlicka Danuta

 

Ostatnia aktualizacja ( Friday, 09 December 2011 )

Dzisiaj jest

15 Listopada 2018
Czwartek
Imieniny obchodz:
Albert, Alberta,
Albertyna, Artur,
Artus, Idalia,
Leopold, Leopoldyna,
Przybygniew, Roger
Do koca roku zostao 47 dni.

Nasza galeria

Bezpieczestwo i zdrowie

Pierwsza pomoc