Edyta Kaniewska i Agnieszka Rykała PDF Drukuj E-mail

Agnieszka i Edyta powiedziały:

 

"Początkowo miałyśmy zamiar wpaść do teatru tylko na chwilę, na próbę teatralną, by zgłębiać tajniki aktorstwa ale także pokonać własne kompleksy i słabości. Nie sądziłyśmy, że spotkamy tutaj tak niesamowitych ludzi. To naprawdę niezwykłe miejsce. Próby sprawiają nam wielką radość i czujemy się na nich, jak w domu. Grając w spektaklach poznajemy siebie, przełamujemy bariery i zdobywamy nowe doświadczenia. Lubimy przychodzić do teatru, chociaż nie zawsze mamy na to czas, bo gra na scenie sprawia nam wielką przyjemność i możemy nauczyć się wielu ciekawych rzeczy. Czujemy się tu dobrze i chcemy zostać w teatrze jak najdłużej. Ostatnio występowałyśmy w spektaklu „Puste noce”, którego premiera miała miejsce tuż po północy, z 31 października na 1 listopada 2011 roku. Premiera, jako że odbywała się w wigilię Święta Zmarłych, miała wyjątkową oprawę."

 

 

Teatr Nasz działa od 1997 r., pod nazwą Stowarzyszenie Edukacyjno – Teatralne TEATR NASZ. Od kilku lat organizacji przyświeca jedna idea mieszcząca się w motto Teatr dla życia. Oznacza to eksploatowanie sztuki teatralnej na płaszczyznach innych niż artystyczna. Oznacza to, że Teatr Nasz realizuje swoje spektakle między innymi z osobami osadzonymi w zakładach karnych czy osobami niepełnosprawnymi.

 

Aktorzy Teatru Nasz biorą również udział w charytatywnych akcjach dla dzieci i osób potrzebujących wsparcia oraz są wolontariuszami wspomagającymi prowadzenie warsztatów teatralnych dla osób niepełnosprawnych.

 Stowarzyszenie jest organizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Ulicznych Brukarnia i Włocławskiego Przeglądu Kina Niezależnego FilmOFFilia

Dziewczyny występują w teatrze od września 2011r.

więcej informacji na:

www.nasz.com.pl

oraz

www.ariari.org/pl/projekty/kurenda-teatr-z-rk-do-rk/przedstawienie

 

Dzisiaj jest

21 Stycznia 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Epifani,
Jarosław, Jarosława,
Jerosława, Marcela
Do końca roku zostało 345 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc