Absolwenci 2009-2011 PDF Drukuj E-mail
Napisa Anna Prokopiak-Lewandowska   
Tuesday, 06 March 2012

Rok matury: 2009

 

Rok matury:  2010

Rok matury: 2011

Okres trwania nauki

2006-2009

Okres trwania nauki

2007 -2010

 

Okres trwania nauki:

2008 – 2011

 

1.Alabrudziska Anna        

2.     Arkuszewski Pawe

3.     Baszczyk Ewelina

4.     Borczak Agnieszka

5.     Borysowska Anna

6.     Budzanowska Paulina

7.     Daczkowska Anita

8.     Dbrowska Natalia

9.     Dmitrzak Konga

10.  Dogadalski Sebastian

11.  Gadomska Sylwia

12.  Guszkowski Kamil

13.  Graczykowska Kinga

14.  Hejmanowska Magdalena

15.  Jankowska Ewelina

16.  Kaczmarek Milena

17.  Karpiska Aleksandra

18. Kamirski Mateusz        

19.  Kocanowski Krystian

20.  Kujawiak Irmina

21.  Kujawska Patrycja

22.  Kwiatkowska Paulina

23.  Lewandowska Monika

24.  ucyk Mateusz

25.  Matusiak Angelika

26.  Matuszak Damian

27.  Maziarski Pawe

28.  Okoniewski Marcin

29.  Okupska Magdalena

30.  Olak Monika

31.  Osmaek Monika

32.  Piotrowska Magorzata

33.  Przybylska Ewelina

34.  Raszka Karolina

35.  Rczkowska Monika

36.  Rojewska Ewa

37.  Seklecka Beata

38.  Seklecki ukasz

39.  miaek Jolanta

40.  Tomaszewska Magorzata

41.  Zakrzewski  Jakub

42.   Zieliski Mateusz

43.  Zotowski Daniel

44.  uchowski Krystian

1.     Annowska Dorota

2.     Adriaczyk Adam

3.     Czarniak Klaudia

4.     Dominowski Szymon

5.     Frank Klaudia

6.     Gontarek Agnieszka

7.     Grabowski Krzysztof

8.     Janecki Marcin

9.     Jankowska Katarzyna

10.  Jankowski Jarosaw

11.  Jerzmanowski Wojciech

12.  Jdrzejczak Hubert

13.  Kijewski Tomasz

14.  Komiska Natalia

15.  Kralski Pawe

16.  Kwarciski Mateusz

17.  Majewska Paulina

18.  Mogilska Katarzyna

19.  Ogrodziska Paulina

20.  Ostrowska Joanna

21.  Paprocka Ksenia

22.  Perliska Renata

23.  Przanowska Natalia

24.  Rczkowski Tomasz

25.  Rosiak Patrycja

26.  Sobczak Tomasz

27.  Stefaniak Magorzata

28.  Stypua Weronika

29.  Szatkowska Katarzyna

30.  Szczepaska Iwona

31.  Wiliska Wioleta

32.  Woniak Kamil

33.  Wrocawska Paulina

34.  Wrzeniak Aleksandra

35.  Zieliska Milena

36.  uchowska Sonia

 

1.     Andrzejewska Lena

2.     Balcerzak Magdalena

3.     Bartkowski Dawid

4.     Borczak Barbara

5.     Budzynowska Anita

6.     Dwornikowska Paulina

7.     Dziedzic-Kamiski ukasz

8.     Gólczyski Marcin

9.     Górniewicz Piotr

10.  Frckiewicz Denis

11.  Kamiska Barbara

12.  Klitkowski Pawe

13.  Krajewski Damian

14.  Krajewski Daniel

15.  Lewandowska Natalia

16.  Madej Marta

17.  Milak Aleksandra

18.  Niewiadomski Krystian

19.  Ostrowska Aleksandra

20.  Ruszewski ukasz

21.  Szatkowska Milena

22.  Szatkowski Rafa

23.  cieszek Piotr

24.  Wasa Pawe

25.  Witwicka Dominika

 

 

                              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 24 January 2018 )

Dzisiaj jest

23 Lutego 2018
Pitek
Imieniny obchodz:
Bdzimir, Damian,
Florentyn, azarz,
Piotr, Romana, Roma,
Seweryn
Do koca roku zostao 312 dni.

Nasza galeria

Bezpieczestwo i zdrowie

Pierwsza pomoc