Konkursowe wyróżnienie dla Izy PDF Drukuj E-mail
Napisał Maria Matusiak   
Tuesday, 05 June 2018

 

25 maja 2018 r. w Centrum Edukacji Ekologicznej we Włocławku odbyło się wręczenie nagród laureatom XXXI edycji konkursu „Mój las”. Uczniowie naszej Szkoły już po raz kolejny brali w nim udział i znów odnieśli  sukces.

W trzeciej grupie wiekowej, klas ponadgimnazjalnych, wyróżnienie otrzymała uczennica klasy drugiej naszego Liceum – Izabela Szczepańska. Nagrody ufundowane przez Zarząd LOP w Bydgoszczy wręczała p. Maria Palińska. Iza otrzymała firmową torbę turystyczną. Z pewnością okaże się bardzo przydatna podczas nadchodzących wakacji. Uroczystość zakończyła się wspólnym zdjęciem wykonanym przed siedzibą WCEE. h tutaj

D. Zbonikowska

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 07 June 2018 )
< Poprzedni   Następny >

Dzisiaj jest

25 Marca 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Dyzma, Ireneusz,
Lucja, Lutomysł,
Łucja, Maria,
Mariola, Wieńczysław
Do końca roku zostało 282 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc