Młodzież z LO w Kowalu w "Kole Fortuny" PDF Drukuj E-mail
Napisał Maria Matusiak   
Tuesday, 18 December 2018

    W czwartek 13 grudnia 2018 młodzież Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Kowalu miała szansę uczestniczyć w niezwykłej przygodzie - nagraniu czterech odcinków popularnego teleturnieju „Koło Fortuny” w ATM Studio w Warszawie. ATM Studio mieści nowoczesne sale nagrań, w których powstają programy telewizyjne na zlecenie Telewizji Polskiej, Polsatu, TVN oraz TV4, m.in. The Voice of Poland, Taniec z Gwiazdami, teleturnieje oraz reklamy.

Młodzież z Kowala miała przyjemność zasiąść na widowni „Koła Fortuny” i poznać nieco kulisy tworzenia programów telewizyjnych. Przygoda ta uświadomiła uczestnikom wyjazdu, że to co widzimy w ciągu zaledwie kilkunastu minut trwania programu nie w pełni oddaje ogrom pracy włożonej przez zespół realizatorów, montażystów, operatorów, reżyserów, animatorów publiczności, prowadzących, makijażystów i innych osób zaangażowanych w produkcję show. Efekt końcowy, który możemy podziwiać w telewizji wymaga niejednokrotnie wielu powtórzeń tych samych scen, momentów i maksymalnego zaangażowania wielu osób.

Zachęcamy do obejrzenia „Koła Fortuny” z udziałem naszej lokalnej młodzieży, emisja planowana jest na przełomie stycznia i lutego 2019.

Ostatnia aktualizacja ( Tuesday, 18 December 2018 )
< Poprzedni   Następny >

Dzisiaj jest

21 Lipca 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Benedykt,
Daniel, Paulina,
Prakseda, Prokop,
Stojsław, Wiktor,
Wiktoriusz
Do końca roku zostało 164 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc