Strona Główna
Działamy dla klimatu  zobacz, co możesz zrobić
Napisał Administrator   
Sunday, 17 January 2021

     Miło nam poinformować, iż za udział naszych uczniów w świątecznych eko-warsztatach „Działamy dla klimatu – zobacz, co możesz zrobić” i edukacyjnym quizie o klimacie i zrównoważonej konsumpcji szkoła otrzymała paczkę z materiałami edukacyjno – promocyjnymi. Zgodnie z zasadami eko-warsztatów, uczniów, którzy jako pierwsi wzięli udział w quizie edukacyjnym i uzyskali minimum 90% prawidłowych odpowiedzi, nagrodzono paczką z materiałami edukacyjno – promocyjnymi dla wskazanej przez ucznia szkoły. Zgodnie z przeznaczeniem materiały, te wzbogacą zajęcia lekcyjne, jak również posłużą jako motywatory do dalszego zgłębiania wiedzy z zakresu ochrony klimatu. Jesteśmy niezmiernie dumni, że mamy takich uczniów wśród naszej szkoły.

 

Ostatnia aktualizacja ( Sunday, 17 January 2021 )
Życzenia świąteczne
Napisał Administrator   
Wednesday, 23 December 2020

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 23 December 2020 )
Zbiórka
Napisał Administrator   
Tuesday, 08 December 2020

Podarujmy odrobinę by zrobić tak wiele dla noworodków i niemowląt przebywających w Interwencyjnym Ośrodku Preadopcyjnym w Otwocku

 

 

Ostatnia aktualizacja ( Tuesday, 08 December 2020 )
Szkoła Przyjazna Osobom Niewidomym
Napisał Administrator   
Tuesday, 08 December 2020
Quiz świąteczny
Napisał Administrator   
Tuesday, 08 December 2020

W tym roku co prawda nie udało nam się zorganizować Mikołajkowego Turnieju Sportowo- Rekreacyjnego z powodu pandemii, odbył się natomiast szkolny „Quiz świąteczny”. Pytania były trudne, ale  uczniowie wykazali się ogromną wiedzą. Zwycięzcą quizu okazała się Aleksandra Majewska, drugie miejsce przypadło Szymonowi Gontarkowi, natomiast trzecie miejsce zajęła Alicja Jędrzejczak. Wielkie Gratulacje dla wszystkich uczestników. Po powrocie do szkoły na zwycięzców będą czekały medale wraz z dyplomami.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 7 z 785

Dzisiaj jest

17 Stycznia 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Antoni, Jan,
Rościsław
Do końca roku zostało 349 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc