Strona Główna
Szkolny Mam Talent
Napisał Administrator   
Wednesday, 15 January 2020

     13 stycznia 2020 roku Samorząd Uczniowski wraz z Panem Marcinem Zbonikowskim zorganizował „Szkolny Mam Talent’’ dla wszystkich uczniów naszego liceum. Konkurs swoją obecnością zaszczycił wspaniały tancerz Dawid Ignaczak, który kilka lat temu wzruszył swoim występem w programie „Got to Dance”. Wygrał jego pierwszą edycję. Pan Dawid zaprezentował nam swój taniec. Jury w składzie Pan Marcin Zbonikowski, Dawid Ignaczak, Izabela Szczepańska, Gabrysia Pietrusiak, wyłoniło zwycięzców. Po niesamowitych i wyrównanych występach: 1 miejsce zajęła Wiktoria Wilińska, Magdalena Bińkowska i Roksana Herman – które przygotowały układ taneczny do piosenki Worth It, drugie miejsce zajęła Anastazja Ozimek i Wiktoria Wilińska, śpiewające piosenkę pt. Superhero – Wiktoria Gabor, natomiast 3 miejsce przypadło Roksanie Herman, która narysowała portret pana Marcina Zbonikowskiego. Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy. Gratulacje dla wszystkich uczestników!

ZAPRASZAMY DO GALERII

 Obraz może zawierać: 11 osób, w tym Izabela Szczepańska, Marcin Zbonikowski i Anastazja Ozimek, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i w budynku

 

 

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 15 January 2020 )
28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Napisał Administrator   
Wednesday, 15 January 2020

Jak co roku podczas świątecznego grania z Owsiakiem na ulice Kowala wyruszyło 8 licealnych kwestorów i zebrało 4852,42 zł tj. ok. 88% wszystkich datków z puszek kwestorskich kowalskiego sztabu WOŚP!!!

Nie zawiedli nasi wspaniali, oddani kwestorzy:
z klasy IA
Klaudia Markiewicz – 1318,98 zł
Aleksandra Majewska – 1224,40 zł
Małgorzata Wnukowska – 1066,57 zł
Weronika Szkopińska – 426,82 zł
Weronika Szmajda – 220,01 zł
z klasy IB
Magdalena Bińkowska – 308,69 zł
Zuzanna Lewandowska – 173,85 zł
Roksana Herman – 113,10 zł

Wszystkim za wszystko WIELKIE DZIĘKI!!!
Będziemy grać do końca świata i o jeden dzień dłużej!
Bądźcie z nami jak zawsze!

 Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, niebo i na zewnątrz

Troszczymy się o zwierzęta
Napisał Administrator   
Thursday, 09 January 2020
     W grudniu uczniowie klasy drugiej zaangażowali się w pomoc czworonożnym przyjaciołom i postanowili wesprzeć Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Włocławku. Klasa zorganizowała zbiórkę pieniędzy, za które zakupiła karmę oraz przysmaki dla psów i kotów.
      8 stycznia br. z wizytą do schroniska udali się przedstawiciele uczniów klasy II pod opieką wychowawcy, p. Wandy Nowakowskiej. Przekazali zgromadzone dla zwierzaków dary.
Pragniemy dodać, że wdzięczność w oczach samotnych psiaków i kotów była bezcenna. Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji serdecznie dziękujemy i przekazujemy gorące merdania ogonów.
 
 Obraz może zawierać: kot i w budynku
Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 09 January 2020 )
Wyjazd do PWSZ w Koninie i sukces Elwiry Górskiej w konkursie recytatorskim.
Napisał Administrator   
Wednesday, 08 January 2020

     16 grudnia 2019 grupa uczniów naszego LO uczestniczyła w Dniu Filologii organizowanym przez PWSZ w Koninie pod hasłem „Facebook i Mercedes, czyli języki obce w mediach i biznesie”. Uczniowie mieli tego dnia możliwość wzięcia udziału w różnorodnych konkursach językowych, warsztatach teatralnych oraz wykładach na temat kultury krajów anglo- i niemieckojęzycznych. Naszą szkołę reprezentowali: Elwira Górska, Wiktoria Wesołowska oraz Joanna Klitkowska z kl. III, Sandra Grzybowska i Sandra Kusiak z kl. II, a także Adam Jaskulski z kl. I.

     Sandra Kusiak, Sandra Grzybowska i Asia Klitkowska brały udział w konkursie wiedzy o mediach i biznesie w krajach anglo- i niemieckojęzycznych, Adam Jaskulski sprawdził swoje umiejętności językowe w konkursie tłumaczeniowym, gdzie zmierzył się z trudnym zadaniem przetłumaczenia na język polski tekstu fragmentu powieści „Bieguni” Olgi Tokarczuk, a Elwira Górska i Wiktoria Wesołowska recytowały wiersze w języku angielskim.

     Miło nam poinformować, że nasza uczennica Elwira Górska piękną interpretacją wiersza „Beauty inside me” wywalczyła III miejsce w konkursie recytatorskim poezji anglojęzycznej. Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wysiłek włożony w przygotowanie do konkursów i życzymy dalszych sukcesów!


Zapraszamy do GALERII

 Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

 

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 08 January 2020 )
Świąteczne życzenia
Napisał Administrator   
Saturday, 21 December 2019

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Lawiny szczęścia,
potopu miłości,
lampek migania,
kolęd śpiewania.
Prezentów co nie miara,
wiele kolędników
oraz Sylwester do rana
z lampką szampana!
Wesołych Świąt życzy cała społeczność szkolna!
Ostatnia aktualizacja ( Saturday, 21 December 2019 )
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 57 - 63 z 759

Dzisiaj jest

22 Września 2020
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Joachim, Joachima,
Maurycy, Prosimir,
Tomasz
Do końca roku zostało 101 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc