Strona Główna
Ognisko klas pierwszych
Napisał Anna Prokopiak-Lewandowska   
Saturday, 24 September 2011
19 września 2011 r. klasy pierwsze wybrały się na wycieczkę integracyjną nad jezioro Dzilno w Kompleksie Leśnym Lasów Gostynińsko-Włocławskich. Pierwszoklasistom towarzyszyły ich wychowawczynie Wanda Nowakowska i Anna Prokopiak-Lewandowska oraz Alicja  Mechuła. Ostatnie piękne dni września wykorzystaliśmy na relaks nad jeziorem. Pogoda nam dopisała więc czas spędziliśmy wspaniale. Nie obyło się oczywiście bez tradycyjnego  ogniska i pieczenia kiełbasek. Znaleźli się wśród nas także amatorzy gry w piłkę :))
 
Ostatnia aktualizacja ( Saturday, 24 September 2011 )
Otrzęsiny pierwszaków
Napisał user   
Tuesday, 13 September 2011

     I stało się!! Od 12 września 2011 roku uczniowie klas pierwszych są pełnoprawnymi członkami społeczności naszego Liceum. W tym dniu bowiem miały miejsce tradycyjne otrzęsiny. Skrupulatnie i w wielkiej tajemnicy przygotowywane przez trzecioklasistów zaskoczyły pierwszaków. Ci jednak, dzielnie i z humorem stawili czoła wyzwaniu, walcząc w różnorodnych konkurencjacch.

Zapraszamy do Galerii.

Ostatnia aktualizacja ( Tuesday, 13 September 2011 )
Salon Maturzystów 2011
Napisał user   
Sunday, 11 September 2011

         W piątek, 9 września, uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w dorocznym Salonie Maturzystów, który miał miejsce w Auli Głównej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Przedsięwzięcie, współorganizowane przez wydawnictwo OPERON oraz portal edukacyjny PERSPEKTYWY.PL, każdego roku przyciąga tłumy młodzieży zainteresowanej nowościami maturalnymi i ofertami uczelni pomaturalnych. Tym razem zainteresowanie było olbrzymie. Zdaniem koordynatora Salonu jego progi przekroczyło około 6 tysięcy odwiedzających. Cóż, tę akurat informację możemy potwierdzić, gdyż na własnej skórze doświadczyliśmy, co to znaczy przeciskać się przez kłębiący się tłum, aby móc wejść do Auli. Lekko zgnieceni, wysiłki uwieńczyliśmy sukcesem! Udało się dostać do środka i dotrzeć do stoisk, ulotek oraz informatorów! Zainteresowani mogli także spotkać się z ekspertami gdańskiej OKE.

Przed powrotem, uczniowie wraz z opiekunami, zdążyli jeszcze pospacerować słonecznymi uliczkami nieodmiennie zachwycającej toruńskiej starówki.  

Zapraszamy do Galerii na fotorelację Julii Słodkiewicz.

 

Ostatnia aktualizacja ( Sunday, 11 September 2011 )
Rozpoczęliśmy rok szkolny 2011/2012
Napisał user   
Thursday, 08 September 2011

         Wakacje, wakacje i … już po wakacjach! 1 września 2011 roku o godzinie 9.00 społeczność licealna rozpoczęła nowy rok szkolny. Pod bacznym okiem nauczycieli w zgodnym szeregu stanęli i najstarsi, dla których będzie to czas podejmowania decyzji, i najmłodsi, dla których wszystko jest nowością. A obok pięknie, „jak spod igły” prezentowali się uczniowie klasy mundurowej.

Wszystkim – pracownikom i uczniom – życzymy owocnego, dobrego roku!

Zapraszamy do Galerii.

 

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 08 September 2011 )
Liceum Ogólnokształcace dla Dorosłych...
Napisał Anna Prokopiak-Lewandowska   
Friday, 02 September 2011

Jest już dostępny aktualny harmonogram zjazdów Liceum Ogólnoksztalcągeo dla Dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z terminami spotkań.

 Harmonogram!!!

 

Ostatnia aktualizacja ( Friday, 02 September 2011 )
<< Start < Poprzednia 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 778 - 784 z 864

Dzisiaj jest

3 Grudnia 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Franciszek, Kasjan,
Ksawery, Lucjusz,
Unimir
Do końca roku zostało 29 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc