Strona Główna
Klasa mundurowa u żołnierzy
Napisał user   
Monday, 25 October 2010

W piątek 15 października 2010 r. klasa pierwsza mundurowo-sportowa odwiedziła 1 Pomorską Brygadę Logistyczną im. Króla Kazimierza Wielkiego. Brygada zajmuje się wykonywaniem zadań logistycznych na terenie POW i obsługą logistyczną Polskich Kontyngentów poza granicami kraju. Żołnierze przygotowali prezentację  swych umiejętności specjalnie dla naszych uczniów. Młodzież mogla zobaczyć między innymi ostrzał konwoju przez wojska nieprzyjaciela, obronę konwoju, ratowanie uszkodzonego sprzętu z pola walki, oraz odbijanie zakładników. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach zapoznali się ze sprzętem wojskowym oraz zwiedzili z przewodnikiem koszary wojskowe. Po skończonej prezentacji na żądnych wrażeń i wysportowanych uczniów naszej szkoły niestety nie czekał poligon wojskowy, a talerz zupy grochowej z kuchni polowej i kromka chleba z wojskowej piekarni na „czterech kołach”.  Na szczęście  smak gorącej zupy złagodził niedosyt wrażeń.

(Jacek Gralewski)

Zapraszamy do Galerii

 

Ostatnia aktualizacja ( Monday, 25 October 2010 )
Klasa humanistyczna na ognisku
Napisał user   
Wednesday, 20 October 2010

Jesień to taki czas, w którym jest wszystkim trochę smutno - trzeba pracować, a za oknem takie piękne kolory przyrody...

Uczniowie klasy Ih, 19.10.2010 roku, postanowili - jak sami piszą - wyruszyć w podróż swego życia. Piesza wędrówka nad jezioro Dzilno pozwoliła pooddychać jesienną atmosferą lasu. Mimo przeciwności losu (hmm,,, bardzo jesteśmy ciekawi jakie to przeciwności;-)? ) wspólnymi siłami wycieczkowicze rozpalili ognisko. A potem było mnóstwo rozmów, śmiechu i zabawy, co możemy obejrzeć na zdjęciach. Uczestnicy mieli szansę lepiej się poznać i zintegrować.

Wszyscy wrócili roześmiani, zmęczeni ale bardzo zadowoleni.

 

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 20 October 2010 )
Z życia klasy mundurowej
Napisał user   
Monday, 18 October 2010

Zachęcamy do odwiedzenia Galerii, w której możecie się przekonać jak wygląda dzień z życia klasy mundurowo-sportowej.

Ostatnia aktualizacja ( Monday, 18 October 2010 )
Dzień Chłopaka
Napisał user   
Wednesday, 29 September 2010

Z okazji Dnia Chłopaka wszystkim naszym Chłopcom najpiękniejsze życzenia:

  Image

dobrego  zdrowia, eleganckiej limuzyny, samych  zwycięstw, miłych niespodzianek, grona  prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, głównej wygranej na loterii, wygodnych butów, cudownych wakacji, dzwonków, które nie dzwonią za wcześnie, pękatego  portfela, jasności umysłu, olimpijskiej kondycji, wielu ciekawych znajomości, poczucia humoru, niewieszającego się komputera, czytelnych instrukcji, cichych wielbicielek, mistrzowskich zagrań, wielkiej przygody, dobrego serca, złotej rybki, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, korzystnego horoskopu, własnego odrzutowca, niezawodnej pamięci i czego jeszcze sobie zażyczycie…;-)

 

 

 
Ostatnia aktualizacja ( Monday, 25 October 2010 )
Mundury na pływalni
Napisał user   
Wednesday, 29 September 2010

W środę, 29.09 2010r. uczniowie klasy mundurowo-sportowej, w ramach lekcji wychowania fizycznego, wybrali się na lekcje pływania. (hm... relaks w czasie pracy? – reszta społeczności uczniowskiej – i nie tylko – okropnie zazdrości!). Kilka zdjęć z basenu – obejrzyjcie sami.

 

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 30 September 2010 )
<< Start < Poprzednia 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 827 - 833 z 840

Dzisiaj jest

27 Października 2021
Środa
Imieniny obchodzą:
Frumencjusz, Iwona,
Sabina, Siestrzemił,
Wincenty
Do końca roku zostało 66 dni.

Nasza galeria

Bezpieczeństwo i zdrowie

Pierwsza pomoc